حمل و نقل عمومی در عمان برنامه تاکسی در عمان

راهنمای مطالعه:

اگر در مورد هزینه ارسال کالا به عمان و حمل و نقل به عمان سوالی دارید ، صادرات به عمان ، ترخیص در عمان ، حمل و نقل به عمان ، صادرات محصول به عمان ، انتقال پول به برنامه تاکسی عمان در عمان حمل و نقل عمومی در عمان با ما در تماس باشید

در عمان می توانید انواع وسایل حمل و نقل لوکس مانند اتومبیل یا لیموزین را اجاره کنید ، اما قیمت آنها بسیار بالاست. گزینه بعدی کرایه تاکسی است. این گزینه نیز ایده آل خواهد بود ، با این حال ، بسته به قیمت کرایه تاکسی ، حتی اگر از خودروهای غیر لوکس برای این منظور استفاده شود ، برای اکثر مسافران نیز بسیار گران است.

گزینه های دیگر استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است. اولین گزینه تاکسی های سفید و نارنجی و دیگری اتوبوس های عمومی خواهد بود. البته هزینه رفت و آمد با خدمات عمومی بیشتر مانند اتوبوس های شهری بسیار کم است و می توانید از آنها برای کاهش شدید هزینه سفرهای بین شهری خود در عمان استفاده کنید ، با این حال ، این واقعیت را نباید نادیده گرفت. برخی از مکان ها اجازه تردد به اتوبوس ها را نمی دهند و گرما اجازه نمی دهد پیاده روی های طولانی در کشور انجام شود. در این زمان ، شما باید از تاکسی هایی استفاده کنید که اساساً قیمت را با توافق تعیین می کنند.

حمل و نقل عمومی در عمان چندان پیشرفته نیست. اتوبوس های عمومی تعداد کمی از مسیرهای مسقط را پوشش می دهند. با این حال ، می توانید در هر مکانی تاکسی بگیرید. دو برنامه وجود دارد که می توانید در عمان بارگیری و استفاده کنید – Marhaba Taxi و OTaxi. اولی 3 برابر گرانتر از OTaxi است اما مناطق خودرو و سرویس بیشتری دارد. تاکسی های عمان ارزان نیستند – تاکسی های فرودگاه از یک متر استفاده می کنند و برای 10 دقیقه سواری باید حدود 6 OMR (حدود 12 پوند) بپردازید. اگر هتل شما دورتر است ، می توانید 15 OMR یا حتی بیشتر بپردازید. حمل و نقل بین شهرها و شهرک های عمان به طور متوسط ​​8 108. طبیعتاً ، قیمت ها از نظر طول مسیر ، نوع حمل و نقل مورد استفاده و تاریخ متفاوت است.

وب سایت OTaxi:

https://otaxi.om/

بارگیری در Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.multibrains.taxi.passenger.otaxi

بارگیری در فروشگاه App:

https://apps.apple.com/om/app/otaxi-oman-taxi/id1348254907

لیست وب سایت های اجاره خودرو در عمان:

https://www.kayak.com/Oman-Car-Rentals.185.crc.html

https://www.sixt.com/car-rental/oman/#/

https://www.europcar.com/fa/car-rental/locations/oman

http://www.budgetoman.com/

به

حمل و نقل عمومی در عمان برنامه تاکسی در عمان

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Oman4All
Logo