شب زنده داری مسقط (عمان) – بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020)

انتظار زیادی از زندگی شبانه مسقط ندارید. تعداد بارها بسیار کم است ، حتی کلوپ های شبانه کمتری وجود دارد و فضای مهمانی مانند دبی را پیدا نخواهید کرد .
با این اوصاف ، اگر در شهر زندگی می کنید یا چند روزی است که به آن سفر می کنید ، همیشه می توانید مکان های مناسبی برای تفریح ​​، ملاقات با مردم و نوشیدن الکل پیدا کنید.
فقط کافی است به پایین بروید تا درباره بهترین مکان های مهمانی در پایتخت عمان بیشتر بدانید.


مناطق زندگی شبانه مسقط + هتل ها

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 1 2022 Oman4All
زندگی شبانه در مسقط
مسقط شهری با چندین مرکز است که پیمایش آن را بسیار ناخوشایند می کند. هر زمان که می خواهید به جایی بروید انتظار داشته باشید که وقت کافی را در اتومبیل یا تاکسی بگذرانید.

به همین دلیل ، مهم است که هتل خود را با دقت انتخاب کنید . من شخصاً مکانی را در نزدیکی بزرگراه سلطان قابوس ، ایده آل در نزدیکی محله القوروم پیشنهاد می کنم . این منطقه نوعی بازار نزدیک به ساحل است که در آن می توانید به راحتی به فروشگاه ها ، مراکز خرید و رستوران ها دسترسی پیدا کنید. همچنین در فاصله 10-20 دقیقه ای از منطقه تجاری Ruwi قرار دارد.

برای علاقه مندان به زندگی شبانه ، هتل Grand Hyattبهترین انتخاب است زیرا در آن سه بار و کلوپ محبوب وجود دارد: میخانه سافاری ، نوار ورزشی هابانا و جان باری. این بسیار گران است ، اما ممکن است بتوانید معاملات خوبی در Agoda (کمتر از 250 دلار در هر شب ) پیدا کنید.

در یک محدوده قیمت مشابه ، اینترکنتیننتال با دو نوار: Al Ghazal Pub و Trader Vic نیز انتخاب خوبی است.

Al Qurum Resort با یک ساحل و 2 بار در نزدیکی (Privé و مسیر 66) با فاصله از Intercontinental فاصله دارد. هزینه آن حدود 150 دلار آمریکا در هر شب است. هتل W  به تازگی باز شده و آنها را به یک نوار استخر زیبا به نام Siddharta توسط بودا بار (در 2019 باز می شود). قیمت از 300 دلار در هر شب شروع می شود. اگر به گزینه ارزان تری نیاز دارید ، هتل Beach Bay را رزرو کنید

(هر دلار 90 دلار آمریکا) این خیابان از گراند هیات واقع شده است و در آن نوار مسافرتی Milly O’Brien قرار دارد.

همچنین هتل Ramada Qurum Beach Beach (کمتر از 80 دلار در هر شب) و هتل Waves International (هر دلار 50 دلار در هر شب) خوب هستند.

توجه: هتل های مسقط ممکن است همیشه دخترانه نباشند. باید به یاد داشته باشید که به طور معمول زندگی مشترک زوج های مجرد ممنوع است. هتل های زنجیره ای بین المللی بندرت قانون را اجرا می کنند ، اما با این وجود بهتر است محتاط باشید و رزرو خود را برای دو نفر انجام دهید.

ملاقات دختران در مسقط

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 2 2022 Oman4All
دختران در نوار “On the Rocks” (اینستاگرام)
مانند سایر مناطق خاورمیانه ، مسقط مقصد ایده آل برای لیسانس ها نیست. قرار ملاقات زنان محلی تقریباً غیرممکن است بنابراین تنها شانس شما ملاقات با دختران خارجی است.

Oman Air چند مهماندار پرواز زیبا دارد که ممکن است در مکان هایی مانند La Vida ، Trader’s Vic ، On the Rocks یا Rumba Lattina با آنها روبرو شوید. آنها از ملیت های مختلفی هستند (تایلندی ، فیلیپینی ، اروپای شرقی و غیره) و مطمئناً می توانید به آنها علاقه مند باشید تا خوش تیپ ، باهوش و / یا ثروتمند باشید.

معلمان انگلیسی یک امکان دیگر هستند. من با چند نفر در برنامه های معمول دوستیابی مانند Bumble یا Tinder صحبت کردم. هیچکدام سبک دختران من نبودند.

سرانجام ، شما همچنین هزاران خانم خارجی دارید که به عنوان خدمتکار ، یا به عنوان مغازه دار / پیشخدمت / پذیرش / و غیره کار می کنند. بسیاری از آنها اندونزیایی یا فیلیپینی هستند. آنها بندرت به بارها یا باشگاه ها می روند ، بنابراین مجبورید آنها را به صورت آنلاین پیدا کنید.

روسپیگری در مسقط
دختران شاغل ، اغلب آسیایی ، در چندین کافه مسافرتی مانند میخانه های صفری ، اومالی ، الغزال یا کافه راک پایین حضور دارند. شما همچنین می توانید از طریق Badoo یا Tinder با آنها آنلاین شوید. وب سایت نوزادان قندی  Seeking Arrangement  تعداد محدودی دختر در مسقط دارد ، اما آنها زیبا ترین دختران هستند که در اطراف خواهید دید.

نکات مربوط به زندگی شبانه مسقط
در اینجا چند نکته وجود دارد که باید برای تهیه شب های خود در مسقط بدانید:
شناسه / گذرنامه خود را بیاورید
شما برای ورود به یک بار یا باشگاه در عمان باید 21 سال داشته باشید.
قیمت کلابینگ
کلابی در مسقط نسبت به ابوظبی ، دبی و دوحه کمی ارزان تر است . ورود به اکثر میله ها خصوصاً اگر زن و شوهر باشید آزاد است. مکانهایی که برای ورود هزینه دارند ، مانند Rock Bottom ، فقط آخر هفته ها این کار را می کنند و به شما 1 یا 2 نوشیدنی رایگان می دهند.

در یک بار معمولی برای آبجو ، یک آبجو قیمت OMR2-3 (5-8 دلار آمریکا) و یک کوکتل OMR3-5 (8-13 دلار آمریکا) خواهد داشت.

بسیاری از مکان های ذکر شده در زیر ، تبلیغات ساعتی خوش ، معمولاً از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر دارند. شب خانم ها نیز یک روش عالی برای صرفه جویی در هزینه است. بهترین ها در Sheraton (توربین ها و شیرها) چهارشنبه و La Vida در روز جمعه است.

نوع لباس پوشیدن
از آنجا که بیشتر بارها و کلوپ ها در هتل های مجلل واقع شده اند ، به طور معمول شما باید لباس خوبی بپوشید. به خصوص از شلوارک و صندل استفاده نکنید.

کی مهمونی
آخر هفته ها در عمان جمعه و شنبه است. بنابراین بهترین شب ها برای کلابی پنجشنبه و جمعه است. در بقیه هفته ، ممکن است بسیار آرام باشد ، مگر اینکه به یک رویداد خاص بروید.
رویدادهای هفتگی و ماهانه:
برای اطلاع از آخرین رویدادها و مهمانی های مسقط ، می توانید گروه های آنلاین زیر را بررسی کنید:
–  MuscatNights.com (فیس بوک)
–  احزاب و رویدادهای عمان (فیس بوک)
–  حزب مسقط (گروه خصوصی فیس بوک)
–  رویدادهای عمان (فیس بوک)
–  مسقط رویدادها (اینستاگرام)

همچنین می توانید حساب های اینستاگرام دی جی های معروف محلی مانند  Dj Djibo  و  DJ Pharaoh را دنبال کنید .

سرانجام ، اگر اهل سالسا / کیزومبا / باچاتا هستید ، به Latin Dance Muscat و Muscat Salsa Rueda نگاه کنید .

سانسور اینترنت در عمان
بسیاری از وب سایت ها در عمان مسدود شده اند ، از جمله پورنو. برای رفع انسداد آنها ، می توانید VPN مانند  VyprVPN را بارگیری کنید . این یکی است که من استفاده می کنم و از آن بسیار راضی هستم. اگر شما در مورد چگونه کار می کند اشتباه، لطفا خواندن مقاله من:  سایت چرا بزرگسالان در قطر مسدود شده (و چگونه در آنها) .

بهترین کافه ها ، بارها و کلوپ ها در مسقط

مجتمع غاری

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 3 2022 Oman4All
رومبا کن در غار
شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 4 2022 Oman4All
زندگی مسقطی
شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 5 2022 Oman4All
زندگی مسقطی

این مکان بی نظیر یک غار ساخته دست بشر است که در آن می توانید چندین رستوران و بار پیدا کنید. مزیت رفتن به آنجا این است که اگر می توانید در یک شب چند بار پرش کنید و چندین مکان را امتحان کنید. شما همچنین می توانید انواع غذاهای مختلف (ایتالیایی ، عمانی ، هندی ، چینی ، برزیلی ، مکزیکی ، مراکشی و …) را بخورید.

در حال حاضر ، اینها برخی از نقاط محبوب هستند: شب آفریقایی

La Vida Muscat
در روز چهارشنبه. شب خانمها در روز جمعه (نوشیدنی های رایگان بانوان در تمام طول شب). شنبه شب عربی. قلیان.

NV  (Envy)
استراحت جدید با یک شب Pinoy (فیلیپین) ، یک شب آفریقایی ، یک شب شهری و یک شب لاتین.

Rumba Lattina  (مطمئن نیستم که آیا لاتینا به طور داوطلبانه با دو “t” نوشته شده است)
رستوران مکزیکی / آمریکای جنوبی با رگیتون / سالسا / EDM. صاحب همان NV.

روی صخره ها

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 6 2022 Oman4All

این رستوران / سالن / بار با طراحی مدرن ، کمی پیچیده تر از اکثر مکانهای دیگر مسقط است. این یک جمع جوان از افراد محلی و خارجی ، ثروتمند و مرسوم ، مد روز را جذب می کند ، که به صورت گروهی مهمانی می گیرند.

چهارشنبه احتمالاً بهترین شب است ، و تبلیغ جریان آزاد فقط برای OMR10 انجام می شود. در غیر این صورت ، آنها روز پنجشنبه Deep house / EDM / Techno و روز جمعه Hip-hop / Rn’B دارند.

کلوپ سافاری ، نوار ورزشی هابانا و جان باری در گرند هیات

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 7 2022 Oman4All
نوار ورزشی هابانا

در داخل هتل Grand Hyatt ، 3 مکان مختلف برای زندگی شبانه وجود دارد:

کلوپ سافاری یک کافه معمولی با موضوع آفریقایی کیچ است. این هتل دارای موسیقی زنده ، غذای میخانه و میزهای استخر است. برخی از فاحشه های آسیایی / چینی نیز وجود دارند. هابانا که به آن متصل است ، آرامتر و راحت تر برای تماشای ورزش است.

سرانجام ، بار جان باری شیک تر است. با یک شب زنده دار موسیقی پیانو مناسب تر برای یک خرما یا یک نوشیدنی آرام است.

میخانه های مهاجران دیگر در مسقط میخانه
های انگلیسی / ایرلندی / آمریکایی بسیاری در مسقط وجود دارند. آنها کاملاً شبیه یکدیگر هستند بنابراین من فکر کردم توصیف هر یک از آنها بی فایده است. با شروع با موارد دلخواه خود آنها را در زیر رتبه بندی می کنم:

→  Milly O’Brien in Hotel Beach Bay : میخانه ایرلندی ساده و تمیز با جمعیت خوب (تعداد فاحشه های کمتر از جاهای دیگر). رویدادهای روزانه مانند کارائوکه ، مسابقه شب ، موسیقی زنده ، جاز ، ورزش و … غذای خوب.

→  Turbine and Taps  in Sheraton : بهترین بار در منطقه تجاری Ruwi ، طراحی مدرن صنعتی ، کوکتل های خوب. جمعه شب بالیوود ، چهارشنبه شب خانمها (3 نوشیدنی رایگان).

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 8 2022 Oman4All
توربین و شیپور خاموشی

→  نوار دوک  در Crowne پلازا هتل : نوار ورزشی، همبرگر خوب، تراس در فضای باز با نمای اقیانوس.

→  الغزال  در هتل بین قاره ای : غذای انگلیسی ، میزهای استخر ، گروه موسیقی زنده / دی جی از چهارشنبه تا جمعه.

→ O’Malley’s in Al Khuwair Hotel Radisson Blu : آخر هفته های شلوغ ، بسیاری از فیلیپینی ها ، موسیقی زنده ، مقداری فحشا.

→   مسیر 66:  نوار شلوغ و مقرون به صرفه در هتل Al Qurum Resort . رویدادهای ویژه هر روز: شب های آفریقا ، شب سالسا ، شب کارائوکه ، شب عربی ، شب هیپ هاپ. در همان هتل ، اتاق استراحت گاسترو با کیفیت بیشتر Privé  (شب های بالیوود ، شب های خانه ، شب های تکنو) را نیز دارید.

→ Rock Rock Bottom in Ramee Guestline Hotel : بار / کلستر تستوسترون بالا با هزینه ورودی OMR10 در آخر هفته ها. جمعیت اکثراً عربی هستند و بسیاری از فاحشه های آسیایی نیز در آن حضور دارند. موسیقی زنده روزانه و به دنبال آن DJ. قیمت های مقرون به صرفه.

شب زنده داری مسقط (عمان) - بهترین کافه ها و کلوپ های شبانه (2020) 9 2022 Oman4All
راک پایین بار در مسقط

Trader’s Vic in Intercontinental Qurum
Trader Vic’s یک رستوران زنجیره ای با مضمون پلینزی و مخترع خود کوکتل مای تای است. این شعبه در خاورمیانه بسیار شگفت آور است و دارای شعبه هایی در دبی ، دوحه ، ابوظبی ، ریاض و بحرین است.

به نظرم کمی توریستی است ، اما اگر کمی قدیمی باشید شاید آنجا لذت ببرید. آنها موسیقی زنده ، کوکتل های عجیب و غریب و فضای آرام دارند. مراقب باشید شلوارک و صندل ممنوع است.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Oman4All
Logo