هزینه صدور ویزای سرمایه گذاری پنج ساله و ده ساله عمان ویزای 5 ساله عمان

راهنمای مطالعه:
در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد هزینه ارسال کالا به عمان و ارسال به عمان، صادرات به عمان، ترخیص در عمان، ارسال به عمان، صادرات محصول به عمان، انتقال وجه به عمان، برای دریافت ویزای 5 ساله عمان با ما تماس بگیرید. .

هزینه ثبت نام برای سرمایه گذارانی که ویزای اقامت ویژه دریافت می کنند برای ویزای 10 ساله 500 ریال و برای ویزای پنج ساله 300 ریال تعیین شد.

علاوه بر این، هزینه تمدید این ویزاها – که باید باشد سه سال یکبار این کار را انجام دهید – طبق تصمیم پلیس سلطنتی عمان برابر با هزینه ثبت نام است.

سرمایه گذاران همچنین می توانند برای همسر و / یا فرزندان خود درخواست ویزا کنند.

شرط سنی برای افرادی که با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اجازه اقامت دریافت می کنند اعمال نمی شود. اما در صورت اقدام قانونی برای انتقال یا انتقال ملک، مدت اقامت مهاجرانی که دارای ملک در مجتمع توریستی یکپارچه هستند منقضی می شود. بر این اساس اقامتگاه همسر، فرزندان و بستگان آنان نیز باطل می شود.
ویزا همچنین برای همسر سرمایه گذار خارجی در عمان و بستگان درجه یک آنها بنا به درخواست آنها و با مسئولیت آنها طبق مقررات تعیین شده توسط مراجع مربوطه صادر می شود.

برای تقویت سرمایه گذاری خارجی در عمان، وزارت بازرگانی، صنعت و تشویق سرمایه گذاری اخیرا برنامه اقامت بلندمدت را راه اندازی کرده است. طرح جدید تضمین می کند که پس از اخذ اقامت، مشوق ها و مزایای بیشتری مطابق با شرایط اقامت در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.

این برنامه برای تسهیل اعطای اقامت 5 تا 10 ساله به سرمایه گذارانی که می خواهند در عمان سرمایه گذاری یا زندگی کنند ارائه می شود. این ویزاهای طولانی مدت که قابل تمدید هستند، بخشی از تلاش ها برای بهبود فضای سرمایه گذاری و در نظر گرفتن جنبه های امنیتی، قانونی، اجتماعی و اقتصادی کشور است.هزینه صدور ویزای سرمایه گذاری پنج ساله و ده ساله عمان ویزای 5 ساله عمان

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Oman4All
Logo