پرواز ارزان به عمان

راهنمای مطالعه
هواپیمایی عمان ایرلاین رسمی هواپیمایی عمان رویال است. این شرکت هواپیمایی دارای رتبه 4 ستاره است و در سال 1993 تأسیس شد ، پس از آن رشد قابل توجهی داشته و پروازهای زیادی به مقاصد مهم دیگر کشورها دارد.

این خط هوایی در حال حاضر پروازهای مستقیم بین المللی از مسقط به ابوظبی ، بحرین ، دوحه ، دبی ، جده ، ریاض ، دمام ، مدینه و کویت در منطقه خلیج فارس و همچنین قاهره ، امان ، تهران ، مشهد ، نجف و دارالسلام انجام می دهد. در منطقه خاورمیانه / آفریقا انجام می دهد.

این شرکت هواپیمایی همچنین جوایز ارزنده ای را برای خدمات به مشتریان ، مهمان نوازی و شیوه های نوآورانه مشتری مداری کسب کرده است.

پروازهای این شرکت هواپیمایی از تهران ، مشهد ، کیش ، شیراز به مسقط انجام می شود. اگر قصد سفر به مسقط را دارید ، پیشنهاد می کنیم قیمت را در تمام فرودگاه های فوق بررسی کنید ، زیرا ممکن است قیمت پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) به مسقط به 9000.000 تومان برسد ، در حالی که پرواز از کیش حدود یک میلیون تومان است.

اگر این کار برای شما دشوار است ، می توانید از تجربه ما در این مورد استفاده کنید. فقط با ما تماس بگیرید.

معرفی

خطوط هوایی عمان

ایجاد عمان ایر تاریخ آن به سال 1993 برمی گردد. از آن زمان ، عمان ایر یک استاندارد بسیار حرفه ای را حفظ کرده است.

عمان ایر با تیمی از نیروهای متخصص و ماهر در منطقه شهرت خوبی کسب کرده است. هواپیمای عمان با ارائه مشوق های تبلیغاتی ، صنعتی و گردشگری نقش مهمی در دگرگونی دارد مسقط این هواپیما نقش مهمی در سفرهای هوایی در خاورمیانه ایفا کرده است.

ناوگان هوایی عمان بسیار مدرن است ، با سوخت کافی و طراحی داخلی زیبا. خدمات و تجهیزات فوق مدرن برای بهبود ایمنی و عملکرد کلی ارائه می شود. سرمایه گذاری در فناوری جدید ، برنامه ریزی محصول و نوآوری ، عمان ایر را به یک رهبر مهم در صنعت هوانوردی تبدیل کرده است.

نیروی دریایی

عمان ایر در حال حاضر دارای ناوگان پنج فروند بوئینگ 787 دریم لاینر ، شش ایرباس 300-330 ، چهار ایرباس 200-330 ، پنج بوئینگ 737-900 ، 24 بوئینگ 737-800 ، یک بوئینگ 700-737 و چهار هواپیمای امبرائر 175 است. چهار Dreamliner در سالهای آینده به ناوگان ملحق می شوند. انتظار می رود ظرفیت ناوگان هواپیمایی عمان ایر تا سال 2023 به 68 هواپیما برسد.

غذا

واحد پذیرایی هوایی عمان در سال 2002 افتتاح شد و مساحت ده هزار متر مربع را شامل می شود. این بخش که تولید و توزیع غذا می کند ، روزانه 18000 وعده غذا ارائه می دهد.

پذیرایی فرودگاه عمان ایستگاهی است که نیازهای هر هواپیمای VIP یا شخصی را که از فرودگاه بین المللی مسقط عبور می کند برآورده می کند.

وعده های غذایی خاص

طیف وسیعی از غذاهای ویژه برای مسافرانی که به دلیل شرایط مذهبی دارای بیماری خاص یا مشکلات رژیم غذایی یا درخواست های ویژه هستند ، ارائه می شود.

وعده های غذایی / رژیم غذایی

غذاهای گیاهی ؛ هندو

پنیر ، لبنیات ، میوه های تازه ، سبزیجات ، گیاهان ، ادویه جات ترشی جات ، ادویه جات ترشی جات از گوشت ، مرغ ، صدف و ماهی مواد تشکیل دهنده این منو هستند.

وعده های غذایی بدون نمک و ادویه جات (BLML Meland Meal)

برای کسانی که مجاز به خوردن غذاهای تند و شور نیستند ، این منو که شامل گوشت ، مرغ ، ماهی و سبزیجات تازه است ، بسیار مناسب است.

رژیم های غذایی برای بیماران دیابتی (DBML)

غذاهای نسبتاً کم کربوهیدرات شامل گوشت بدون چربی ، سبزیجات تازه ، ماکارونی یا برنج در منو قرار دارند.

غذاهای بدون گلوتن (GFML)

غذاهایی مانند نان ، کیک ، شیرینی و کیک در این منو جایی ندارند. نان بدون گلوتن نیز موجود است.

غذاهای کم کالری (LCML)

وعده های غذایی متعادل پروتئین با گوشت بدون چربی یا ماهی که روی آن ماکارونی ، برنج یا نان اضافه شده است.

رژیم های کم چرب (LFML)

هیچ غذای چرب یا سرخ شده ای در منو پیدا نمی کنید. گوشت بدون چربی ، لوبیا سفید و سبزیجات تازه اجزای اصلی این منو هستند.

غذاهای کم نمک (LSML)

با اجتناب از غذاهای فرآوری شده مانند نان ، منو شامل مرغ یا ماهی با سبزیجات و طعم دهنده به عنوان جایگزین نمک است.

غذاهای کم لاکتوز (NLML)

به غیر از محصولات لبنی و غذاهای فرآوری شده ، مواد موجود در این لیست شامل ماهی تازه و گوشت مرغ به همراه سبزیجات و میوه های تازه است.

گیاهخواران

سبزیجات تازه ، ماکارونی ، ماکارونی و آجیل اساس این منو را تشکیل می دهند. در این لیست از گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی و محصولات لبنی اجتناب می شود.

غذاهای گیاهی شرقی (VOML)

انواع غذاهای گیاهی با سبک چینی.

غذاهای مذهبی

غذاهای مسلمان (MOML)

تمام وعده های غذایی این منو حلال است.

هندو (HNML)

در این منو از محصولات گوشت گاو اجتناب می شود. به طور کلی ، غذاهای آماده با استفاده از گوشت گوسفند ، مرغ و سایر گوشت های تند را می توانید در این منو مشاهده کنید.

وعده های غذایی خاص

غذای کودک (BBML)

میوه های خرد شده ، سبزیجات ، گوشت ، دسرهای مناسب برای نوزادان.

غذای کودک (CHML)

غذاهای مغذی با اجتناب از غذاهایی که هضم غذا را برای نوزاد مشکل می کند.

سینی میوه

میوه های تازه و آماده ، پرتقال ، سیب ، خربزه ، انگور ، توت فرنگی و …

سبزیجات خام (RVML)

مناسب برای گیاهخوارانی که فقط میوه و سبزیجات خام دوست دارند.

شبکه پرواز

عمان ایر در حال حاضر پروازهای مستقیم خود را از فرودگاه بین المللی مسقط به ابوظبی ، بحرین ، دوحه ، دبی ، جده ، ریاض ، دمام ، مدینه ، تهران ، مشهد ، نجف و کویت در منطقه خلیج فارس و همچنین قاهره و امان در خارج از کشور انجام می دهد. همچنین خاورمیانه و آفریقا را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، عمان ایر دارای یازده مقصد در هند (گوا ، بمبئی ، چنای ، کوچی ، تیمورنتاپورام ، حیدرآباد ، دهلی ، لخنو ، بگلور ، کیزیکود و جیپور) ، چیتاگونگ و داکا در بنگلادش است. کراچی ، اسلام آباد و لاهور در پاکستان ؛ کاتماندا در نپال ؛ و کلمبیا پروازهایی در سریلانکا ارائه می دهد.

عمان ایر همچنین در دسامبر 2016 به بانکوک ، سنگاپور ، کوالالامپور ، مانیل ، جاکارتا ، زنگبار ، دارالسلام و گوانگژو چین پرواز کرد. مقاصد اروپایی این شرکت هواپیمایی شامل لندن ، میلان ، مونیخ ، فرانکفورت ، پاریس و زوریخ است. آخرین مقصد این شرکت هواپیمایی نایروبی در کنیا است.

درباره خطوط هوایی عمان توضیح دهید؟

هواپیمایی عمان ایرلاین رسمی هواپیمایی عمان رویال است. این شرکت هواپیمایی دارای رتبه 4 ستاره است و در سال 1993 تأسیس شد ، پس از آن رشد قابل توجهی داشته و پروازهای زیادی به مقاصد مهم دیگر کشورها دارد.

پروازهای هواپیمایی عمان چگونه است؟

عمان ایر در حال حاضر پروازهای مستقیم خود را از فرودگاه بین المللی مسقط به ابوظبی ، بحرین ، دوحه ، دبی ، جده ، ریاض ، دمام ، مدینه ، تهران ، مشهد ، نجف و کویت در منطقه خلیج فارس و همچنین قاهره و امان در خارج از کشور انجام می دهد. همچنین ارائه می دهد خاورمیانه و آفریقا….

شبکه پروازهای عمان ایر چه مناطقی را پوشش می دهد؟

عمان ایر در حال حاضر پروازهای مستقیم خود را از فرودگاه بین المللی مسقط به ابوظبی ، بحرین ، دوحه ، دبی ، جده ، ریاض ، دمام ، مدینه ،
عمان ایر به 11 مقصد در هند (گوا ، بمبئی ، چنای ، کوچی ، تیمورانتاپورام ، حیدرآباد …پرواز ارزان به عمان

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Oman4All
Logo