چگونه می توان به عضویت اتاق بازرگانی عمان درآمد؟ | کارت ویزیت عمان

راهنمای مطالعه

اگر در مورد هزینه ارسال کالا به عمان و ارسال به عمان سوالی دارید ، صادرات به عمان ، ترخیص در عمان ، حمل و نقل به عمان ، صادرات محصول به عمان ، انتقال پول به عمان ، با ما تماس بگیرید کارت ویزیت عمان.

اتاق بازرگانی و صنعت عمان در 15 مه 1973 تاسیس شد. این اتاق به عنوان یک موسسه خصوصی تأسیس شد که هدف آن سازماندهی ، توسعه ، دفاع و نمایندگی از منافع تجاری در زمینه های مختلف است.

اتاق مشاوره اقتصادی

  • ارائه مشاوره اقتصادی در مورد شرایط اقتصادی فعلی و سیاست های اقتصادی برای اجرای برنامه های توسعه جامع
  • ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد افزایش کارایی پروژه های اقتصادی ، ترویج فعالیت های مختلف مانند تولید ، واردات ، صادرات و ترویج محصولات و بازاریابی.
  • ارائه مشاوره در مورد چارچوبها و فرصتهای سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم و فرصتهای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کشور.

اتاق بازرگانی همچنین نماینده عمان و بخش خصوصی در مجامع مختلف منطقه ای و بین المللی است و دیدگاه های عمان را در مورد مسائل مختلف ارائه می دهد.

مزایای عضویت در اتاق بازرگانی عمان:

ایجاد روابط تجاری
دریافت خبرنامه های اتاق
دسترسی بیشتر به مشتریان
اعتبار کسب و کار را افزایش دهید
ایجاد فرصت های شبکه ای

طبق قانون سلطنتی عمان ، عضویت در اتاق بازرگانی عمان برای همه شرکت ها ، اعم از عمانی و خارجی اجباری است. معمولاً مدت عضویت یکسال است و قابل تمدید است.

وقتی عضو اتاق بازرگانی می شوید ، کد عضویت در اتاق را دریافت می کنید. قبلا یک کارت بازرگانی نیز صادر می شد ، اما اکنون حذف شده است و فقط گواهی انتساب کاغذی کافی است. مشابه تصویر زیر:

کارت ویزیت عمان

برای دریافت کارت ویزیت عمان چه باید بکنیم؟

اخذ کارت بازرگانی عمان مستلزم ثبت شرکت در این کشور است. با ثبت شرکت می توانید ظرف چند روز کارت دریافت کرده و به اتاق بازرگانی عمان بپیوندید.

برای ثبت شرکت در عمان و استفاده از مزایای آن با کارشناس ما از طریق شماره+96897870448 در واتس اپ در تماس باشید!

چگونه می توان به عضویت اتاق بازرگانی عمان درآمد؟ | کارت ویزیت عمان

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Oman4All
Logo